zgloszenie

Zapisz się

Zgłoś swój udział

 • Jak włączyć UX w zwinny proces tworzenia telekomunikacyjnych serwisów internetowych i mobilnych?
 • Jak najlepiej zaprojektować procesy w ramach serwisów internetowych i mobilnych telekomów?
 • Jak poradzić sobie z wyzwaniami prawnymi i organizacyjnymi przy projektowaniu procesu podpisywania umów o usługi telco w oparciu o elektroniczną identyfikację?

 • Dane zgłaszanych osób

  Regulamin
  Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem określającym warunkami uczestnictwa i akceptuję zobowiązanie do zapłaty całości kwot wynikających z niniejszego zgłoszenia. Oświadczam, że przejmuję zobowiązania wobec Obserwatorium Sp. z o.o. oraz SYMETRIA UX Sp. z o.o. wynikające z niniejszego zgłoszenia w przypadku, gdy wskazany przeze mnie płatnik nie ureguluje należności.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu działalności prowadzonej przez Obserwatorium Sp. z o.o. i SYMETRIA UX Sp. z o.o. w zakresie świadczonych usług oraz oferowanych produktów.
  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz. Ust. 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażamy zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną ofert oraz informacji handlowych dotyczących Obserwatorium Sp. z o.o. oraz SYMETRIA UX Sp. z o.o.

  Masz pytania?

  Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

  Agnieszka Kamin

  | Manager projektu

  kontakt@uxpowerday.pl